Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Vrengen 1866
Olje på lerret
33x46,5
Signert nede t.v.: HFG
Stedsbestemt og datert nede t.v.: Vrængen 25 Juli 66
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 600–6 400EUR 4 200–5 900
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000