Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Mannsportrett

Olje på lerret
62x49
Usignert.

Påtegnet på baksiden: Schjoldborg Dietrichson 85?

Vurdering
NOK 5 000