Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Ukjent, kunstner
Kvinneportrett

Olje på lerret
68x49
Usignert. Påtegnet oppe t.h.: 2047

Påtegnet på baksiden: Katharina II av Rusland. Har tilhørt Vidkun Quisling.

Vurdering
NOK 5 000