Ukjent, kunstner
Kvinneportrett
Olje på lerret
68x49
Usignert. Påtegnet oppe t.h.: 2047
Påtegnet på baksiden: Katharina II av Rusland. Har tilhørt Vidkun Quisling.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
68x49
Vurdering
NOK 5 000