Widerberg, Frans(1934-2017)
Engel og Liggende kvinne, svevende
Litografi
Motivet: 32x48 og 34x58
Begge signert nede t.v.: F Widerberg
To stk. selges samlet.
Liggende kvinne, svevende: Del av mappe med 10 litografier og dikt med Stein Mehren.
Nummerert nede t.v.: 42/100
Engel: Utydelig nummerert nede t.v.
Pedersen 202. og 363.
Vurdering
Tilslag NOK 5 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
e350c | 01.06.2023 15:08:03 | NOK 4 000 |
5b337 | 14.06.2023 14:49:11 | NOK 4 600 |
e350c | 01.06.2023 15:08:36 | NOK 4 800 |
5b337 | 14.06.2023 14:51:24 | NOK 5 000 |
e350c | 01.06.2023 15:08:36 | NOK 5 000 |