Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Widerberg, Frans(1934-2017)
Engel og Liggende kvinne, svevende

Litografi
Motivet: 32x48 og 34x58
Begge signert nede t.v.: F Widerberg

To stk. selges samlet.

Liggende kvinne, svevende: Del av mappe med 10 litografier og dikt med Stein Mehren.
Nummerert nede t.v.: 42/100

Engel: Utydelig nummerert nede t.v.

Pedersen 202. og 363.

Vurdering

Tilslag NOK 5 000
BudgiverTidspunktBeløp