Bleken, Håkon(1929-)
Vinterrose 1975
Serigrafi
Motivet: 46x56
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -75.
Nummerert nede t.v.: 83/300
Vurdering
Serigrafi
Motivet: 46x56
Nummerert nede t.v.: 83/300
Vurdering