Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Bleken, Håkon(1929-)
Vinterrose 1975

Serigrafi
Motivet: 46x56
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -75.

Nummerert nede t.v.: 83/300

Vurdering