Fearnley, Thomas(1802-1842)
Bayersk landskap
Olje på lerret
46x62
Signert nede på midten: Fearnley. 1839.
Påtegnet på plakett: "Th. Fearnley f. 1802 d. 1842 "Bayersk Landskab""
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 36 500–54 700EUR 34 000–51 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 350 000