Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Columbine

Olje på lerret
62x51
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Skal være portrett av Åse Bye som Columbine.

Vurdering
NOK 8 000