Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Martinsen, Kåre(1912-1986)
Figurkomposisjon 1966

Olje på lerret
24x45
Signert og datert nede t.h.: Kåre Martinsen -66.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Statens kunstutstilling, Oslo 1966, kat.nr. 87.

Vurdering
NOK 5 000