Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Merton, Erling(1898-1967)
Vår 1941

Olje på plate
30x38
Signert og datert nede t.h.: E Merton 41

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000