Merton, Erling(1898-1967)
Vår 1941
Olje på plate
30x38
Signert og datert nede t.h.: E Merton 41
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000
Olje på plate
30x38
Vurdering
NOK 3 000