Martinsen, Kåre(1912-1986)
Nedtagelsen fra korset 1949
Olje på plate
43x49
Signert og datert nede t.h.: Kåre Martinsen -49.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Olje på plate
43x49
Vurdering
NOK 3 000–4 000