Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Martinsen, Kåre(1912-1986)
Nedtagelsen fra korset 1949

Olje på plate
43x49
Signert og datert nede t.h.: Kåre Martinsen -49.

Vurdering
NOK 3 000–4 000