Auksjon torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Prosesjon

Olje på lerret
132x148
Signert nede t.v.: A. Ekeland

Kunstnernes Hus, Oslo "Arne Ekeland malerier" 29. mars-21. april 1940, kat.nr. 76

Proveniens:

Teddy Røwde

Vurdering
NOK 500 000–700 000USD 45 600–63 800EUR 42 500–59 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 500 000