Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Olje på lerret
75x69
Signert nede t.v.: GSG.
Kunstnerringen, Oslo 23/10 - 9/11 1986
Vurdering
NOK 300 000USD 27 400EUR 25 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Olje på lerret
75x69
Signert nede t.v.: GSG.
Vurdering