Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Bergh, Anton (1828-1907)
To jegere 1871

Olje på lerret
41x59
Signert og datert nede t.h.: A Bergh 1871

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 42 000