Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Martinsen, Kåre (1912-1986)
Landskap

Olje på plate
18x20
Signert nede t.v.: K. M.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Vurdering