Martinsen, Kåre(1912-1986)
Landskap
Olje på plate
18x20
Signert nede t.v.: K. M.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 1 200
Olje på plate
18x20
Signert nede t.v.: K. M.
Vurdering