Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Michelet, Johan Fredrik (1905-1984)
Svibler 1949

Olje på plate
46x29
Signert og datert oppe t.v.. Michelet -49

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 5 000