Midelfart, Willi(1904-1975)
Mot Stryn
Olje på plate
37x46
Signert nede t.v.: W. Midelfart
Påtegnet med tittel, datert 1938 og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 1 500
Olje på plate
37x46
Vurdering
NOK 3 000