Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Merton, Erling(1898-1967)
Interiør 1944

Olje på plate
35x29
Signert og datert nede t.h.: E Merton 44

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 1 100