Merton, Erling(1898-1967)
Interiør 1944
Olje på plate
35x29
Signert og datert nede t.h.: E Merton 44
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 1 100
Olje på plate
35x29
Vurdering
NOK 2 000