Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Merton, Erling (1898-1967)
Interiør 1944

Olje på plate
35x29
Signert og datert nede t.h.: E Merton 44

Vurdering
NOK 2 000