Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Holter, Wilhelm (1842-1916)
Dameportrett 1879

Olje på lerret
60x47
Signert og datert oppe t.v.: W Holter. 79.

Vurdering