Isaachsen, Olaf(1835-1893)
Selvportrett 1857
Olje på lerret, oppklebet på plate
41x35
Signert og datert nede t.v.: Olaf Isaachsen Desember 1857.
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
41x35
Vurdering