Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Holter, Rigmor (1906-)
Klipper 1980

Olje på plate
35x51
Signert og datert nede t.h.: Rigmor Holter 80

Vurdering
NOK 1 500–2 000