Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Høstlandskap 1911

Olje på lerret
28x43
Signert og datert nede t.v.: Helga Ring Reusch 1911.

Vurdering