Reitan, Elling(1949-)
Evighetslys 1990
Olje på lerret
25x30
Signert og datert nede t.h.: E. Reitan -90.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 8 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
25x30
Vurdering
NOK 8 000