Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Reitan, Elling (1949-)
Evighetslys 1990

Olje på lerret
25x30
Signert og datert nede t.h.: E. Reitan -90.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 8 000