Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Epletrær og røde tak 1968

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Steen-Johnsen 68

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen. Samt påtegnet: Fra Ekely. Bak trærne til høgre for bildet var Edvard Munchs staselige hus, som dessverre ble revet av Oslo kommune i mai 1960.

Vurdering
NOK 3 000