Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Studie gravemaskin

Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: S S Johnsen

Påtegnet med tittel, datert 1954 og signert på baksiden, samt påtegnet: Fra Skansen, Rådhusgt. Oslo, med Akershus og Rådhuset.

Vurdering
NOK 2 000