Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Lille Grændsen

Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: Chr Stixrud

Påtegnet med tittel, datert 1962 og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000