Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Hus i vinterlandskap

Olje på plate
50x60
Signert nede t.h.: Steen-Johnsen

Vurdering