Sørensen, Henrik(1882-1962)
Skuldalsbrura dansar i fossen 1937
Olje på plate
40x32
Signert nede t.v.: HS
Påtegnet med tittel og datert 2 april 1937 oppe t.h. Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 25 000