Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Atelierinteriør med modell 1953

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.v.: Astri Welhaven -53

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000