Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Aunvik, Jan(1948-2001)
Komposisjon 1982

Olje på lerret
90x120
Signert og datert nede t.h.: Aunvik 82

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 9 000