Aunvik, Jan(1948-2001)
Komposisjon 1982
Olje på lerret
90x120
Signert og datert nede t.h.: Aunvik 82
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
90x120
Vurdering
NOK 10 000–12 000