Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Aurdal, Leon(1890-1949)
Landskap med hus

Olje på lerret
38x50
Signert nede t.h.: Leon Aurdal

Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 27.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 000