Aurdal, Leon(1890-1949)
Landskap med hus
Olje på lerret
38x50
Signert nede t.h.: Leon Aurdal
Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 27.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
38x50
Vurdering
NOK 3 000–4 000