Heiberg, Jean(1884-1976)
Rød låve
Olje på plate
60x80
Signert nede t.h.: J Heiberg
Påtegnet med tittel på baksiden av platen. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Vurdering
Olje på plate
60x80
Signert nede t.h.: J Heiberg
Vurdering