Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Rød låve

Olje på plate
60x80
Signert nede t.h.: J Heiberg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Vurdering