Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Landskap

Olje på plate
29x37
Signert oppe t.h.: E. H. J.

Påtegnet med tittel, datert 1949 og signert på baksiden av platen.

Vurdering