Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Landskap
Olje på plate
29x37
Signert oppe t.h.: E. H. J.
Påtegnet med tittel, datert 1949 og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Olje på plate
29x37
Signert oppe t.h.: E. H. J.
Vurdering