Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra Enebakk 1950
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: E.H.J. 50
Påtegnet med tittel, datert 1950 og signert på baksiden av platen, samt påtegnet med dedikasjon.
Vurdering