Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)

Olje på lerret
70x70
Signert nede t.v.: E. H. J.

Påtegnet med tittel: "Composisjo", datert 1979 og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 10 000