Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Wangensten, Wilhelm Marius (1884-1962)
Fra Skåtøy 1937

Olje på lerret
67x80
Signert og datert nede t.v.: W. Wangensten -37.

Påtegnet med noe utydelig tittel og signert på baksiden.

Vurdering