Rose, Knut(1936-2002)
Samme nytte 1997
Olje på lerret
144x155
Signert nede på midten: Knut Rose
Signert og datert på baksiden, på lerretet: Knut Rose -97
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Selges til inntekt for Sibelius-selskapet
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 210 000