Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Storstein, Aage (1900-1983)
Fra Erfjord 1923

Olje på lerret
75x52
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Aage Storstein Erfjord -23

Vurdering