Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Gateparti og landskap med hus

Olje på papir, lysmål
15x21
Signert nede t.h. og nede t.v.: Chr. Stixrud

2 stk. selges samlet.

Vurdering