Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Gateparti og landskap med hus
Olje på papir, lysmål
15x21
Signert nede t.h. og nede t.v.: Chr. Stixrud
2 stk. selges samlet.
Vurdering
Tilslag NOK 1 000
Olje på papir, lysmål
15x21
2 stk. selges samlet.
Vurdering