Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Storstein, Aage (1900-1983)
Landskap med hus 1944

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: Storstein -44

Påtegnet på baksiden av platen: Brakje.

Vurdering