Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Mor og barn
Olje på lerret
68x67
Signert nede t.v.: Bjørn Smidt-Hald
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
68x67
Vurdering
NOK 5 000–6 000