Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Nordland 1893

Olje på leret
67x85
Signert nede t.v.: Th. Holmboe 93

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00