Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Sittende akt 1911

Olje på lerret oppklebet på plate
71x90
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1911

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 800–5 700EUR 3 500–5 200

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning