Heiberg, Jean(1884-1976)
Sittende akt 1911
Olje på lerret oppklebet på plate
71x90
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1911
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 800–5 700EUR 3 500–5 200
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000
71x90
Vurdering