Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fra Eikvåg 1882

Olje på lerret
34x63,5
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. 1882.

Avbildet s. 52-53 i H. Sørby "Nicolai Ulfsten"

Portrett av kunstnerens far medfølger. Påtegnet på baksiden av innrammingen: "Nicolai Ulfsten. Portret av Kunstnerens Far. Kjöbman Nielsen Bergen 1875"

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00