Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro Heddelid 1973

Litografi, lysmål
42x40
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -73

Nummerert nede t.v.: 92/125. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 12 500