Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kjær, Anders (1940-)
Høyt oppe 1976

Serigrafi, lysmål
64x48
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -76

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 4/30 eget trykk. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering