Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende kvinne
Olje på plate
53x44
Signert nede t.h.: J Rian
Påtegnet på baksiden av platen: Rian Oslo Norge
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 700–7 500EUR 5 200–6 900
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000