Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende kvinne

Olje på plate
53x44
Signert nede t.h.: J Rian

Påtegnet på baksiden av platen: Rian Oslo Norge

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 700–7 500EUR 5 200–6 900

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning