Komposisjon (1940-tallet)
Olje på plate
60x73
Signert på baksiden av platen: Weidemann.
Påtegnet samme sted: "adr. Levanger. avs. W. Bergen"
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 700–6 600EUR 4 300–6 100
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00