Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Komposisjon (1940-tallet)

Olje på plate
60x73
Signert på baksiden av platen: Weidemann.

Påtegnet samme sted: "adr. Levanger. avs. W. Bergen"

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 700–6 600EUR 4 300–6 100

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning