To dansere 1951
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 51
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 500–9 400EUR 6 900–8 700
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 98 000
Olje på plate
61x50
Vurdering