Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
To dansere 1951

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 51

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 500–9 400EUR 6 900–8 700

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning