Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon (1952)
Olje på leret
114x87
Signert nede t.v.: Gunnar S. G
Vurdering
NOK 500 000–600 000USD 47 100–56 500EUR 43 400–52 100
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 850 000
Olje på leret
114x87
Vurdering