Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon (1952)

Olje på leret
114x87
Signert nede t.v.: Gunnar S. G

Vurdering
NOK 500 000–600 000USD 47 100–56 500EUR 43 400–52 100

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Tilslag NOK 850 000