Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Totalistenes søndagsutflukt

Olje på plate
55x80,5
Signert nede t.v.: CKrohg

Kunstforeningen, København 1954, kat.nr. 47

Vurdering
NOK 250 000–350 000USD 23 600–33 000EUR 21 700–30 400

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00